TÜRKİYE MUHTARLAR DERNEĞİ DÜZCE ŞUBESİ HEYETİNİN İL MÜDÜRÜMÜZE ZİYARETİ
03 Ocak 2019

                Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Sn. Yaşar ÇENGEL ve yönetim kurulu üyeleri İl Sağlık Müdürü  Dr. Yasin YILMAZ' ı makamında ziyaret ettiler.

            Ziyarette bir konuşma yapan ÇENGEL, “Göreve gelen İl Sağlık Müdürümüz Dr. Yasin YILMAZ’ ı, Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri olarak nezaket ziyaretinde bulunmak için buradayız. İnşallah sayın müdürümün üstün başarı ve performansını kendisi daha göreve gelmeden önce duymuş olmanın heyecanını da yaşıyoruz. Ayrıca içimizden, Konuralp beldemizden, büyüklerini tanıdığımız çok saygıdeğer ağabeylerimizin torunları olması nedeniyle kendimi biraz daha rahat hissediyorum” ifadesinde bulundu. “İnşallah ilerleyen zamanlarda daha da sık bir arada oluruz."dedi.

             İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin YILMAZ ise, Çengel ve yönetim kurulu üyelerinin kendisine yapmış olduğu nezaket ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında, “Ben de sizlerle beraber olmaktan çok mutlu oldum. İnşallah ilerleyen zamanlarda daha da sık bir arada olup yapabileceğimiz çalışmaları birlikte değerlendiririz” dedi.

IMG_0126.JPG
IMG_0127.JPG
IMG_0128.JPG
IMG_0130.JPG
IMG_0131.JPG