İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZ DR. YASİN YILMAZ VE SAĞLIK YÖNETİCİLERİMİZ TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN KURULUŞUNUN 177. YILI VE POLİS HAFTASI MÜNASEBETİYLE DÜZCE İL EMNİYET MÜDÜRÜ SAYIN MEHMET ALİ AKKAPLANI ZİYARET ETTİ.
06 Nisan 2022

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Yasin YILMAZ ve beraberindeki sağlık yöneticilerimiz Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. Yılı ve 4-10 Nisan Polis Haftası vesilesiyle Düzce İl Emniyet Müdürü Sayın Mehmet Ali AKKAPLAN’ı ziyaret ederek Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. Yılı ve 4-10 Nisan Polis Haftasını kutladı, çiçek takdim etti.

Dr. YILMAZ devletimizin bekası, milletimizin kardeşliği, kamu düzeni, huzur ve güvenimiz uğruna vatan toprağının farklı köşelerinde şehitlik mertebesine erişen tüm polislerimize Allah’tan rahmet; görevi başındaki polislerimize ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum Dedi.

Ziyarete İl Sağlık Müdürümüz Dr. Yasin YILMAZ, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uz.Dr.Ökkeş KEPEK, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Arif ŞAHİN, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr.Elif YILMAZ IŞIK, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Gökhan KATIRCI, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uz.Dr.Sabri AKTÜRE, Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Halil GÜLER, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Volkan TEMİ, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Kamile DOĞAN ve Sağlık Hizmetleri Başkanlığında görevli Uzman Yusuf YILDIRIM katıldı.


c6d406c1-49ac-48fd-bb95-de2d29cb3d65.jpg
1c364c68-054c-4003-a326-034d9bfaca02.jpg