Halk Sağlığı Genel Müdür Yardımcısı Uz.Dr.Muhammet ÇÖMÇE ve Beraberindeki Heyet İlimizi Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu.
07 Şubat 2022

Halk Sağlığı Genel Müdür Yardımcısı Sayın Uz. Dr.Muhammet ÇÖMÇE, Göç Sağlığı Daire Başkanı Sayın Dr.Kanuni KEKLİK ve Göç Sağlığı Saha Koordinatörü Sayın Dr. Orhan ÇETİNKAYA ilimizdeki 1. Basamak Sağlık Tesislerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

 İl Sağlık Müdürümüz Dr.Yasin YILMAZ, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uz.Dr.Ökkeş KEPEK ve Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uz.Dr. Sabri AKTÜRE’nin eşlik ettiği ziyarette

Halk Sağlığı Genel Müdür Yardımcımız Sayın ÇÖMÇE ve beraberindeki heyet İlimiz merkezindeki Göçmen Sağlığı, 7 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ve Sağlıklı Hayat Merkezine ziyaretlerini gerçekleştirerek yerinde incelemelerde bulundu.

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Yasin YILMAZ tarafından Genel Müdür Yardımcımız Sayın ÇÖMÇE ve beraberindeki heyete 1.Basamak Sağlık Hizmetlerinde yürütülen çalışmalar ve ilimizin sağlık hizmetlerindeki son durumu hakkında genel bilgilendirmelerde bulunuldu.

1.jpg
1-1.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg