Veda Mesajı
08 Kasım 2017

Değerli Personelim

Saygı Değer Düzceliler

İnsanlık için medeniyet tasavvuru olan atalarımın emanetlerini taşıyan bir nefer olarak;

Ülkemizin kritik ve zor döneminde Düzce'de az zamanda güzel ve büyük işler başardık, geleceğe yatırım yaptık. Sadece çalışarak mutlu olunacağına ve yine çalışarak dinlenmeye olan inancımızla çalıştık. Çalışmayı ve gayreti üstün ve değerli saydık. Vatan, millet, devlet, bayrak adına insanımız ve insanlık için faydalı işler yapmanın imani derinliğinde, öte dünyalar için azıklar biriktirdik.

Hak için Sevdik,

Hak İçin Çabaladık.

Hiç ayrılmayacak gibi çalışıp bugün ayrılacak gibi hazırlıklı olduk.

Bize gönüllerini açan gerek personelimize gerekse bu güzel beldenin güzel insanlarına şükran doluyum. Çok ve güzel dostlarım oldu. Kardeş olmanın tadını ve lezzetini aldık.

Çalışan gayret eden başarsa da başaramasa da fedakarca çabalayan tüm personelime teşekkür ederim. Eksik kalanlarımıza da gayret niyaz ederim. Devletin ve milletin işinde disipline ve hakkaniyete olan inançla çalışmayı milletimize bir borç bildik. Tüm camiamızla birlikte ayrıca Üniversite hastanemiz değerli yöneticileri nezdinde personelimize teşekkür ederim.  Özel, Kamu ve Kamu dışı sağlık çalışmalarında katılım sağlayan herkese ve özellikle basın mensuplarımıza teşekkür ederim.

Olduğumuz gibi görünüp, Göründüğümüz gibi olarak yaşayabilmek dua ve dileklerimle görevi devralacak yeni sağlık müdürümüzü kutluyor, görevinde başarılar diliyorum.

                                                                                                                                                                                                     Dr.Mustafa ÖZYÖRÜK

                                                                                                                                                                                                         İl Sağlık Müdürü