Uyuşturucuyla Mücadele Tır'ı Düzce’de
13 Kasım 2018

                İstanbul genelinde nüfus yoğunluğunun fazla olduğu meydan ve bölgelerde gençlere, ailelerine ve toplumun diğer fertlerine hizmet sunabilmek amacıyla İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafından oluşturulan Narkotik eğitim Tır'ı Düzce'de.

            Çocuklar ve gençlerin maruz kaldıkları risklerden korunmaları; mutlu, üretken, yaratıcı bireyler olarak var olabilmeleri için bilişsel, fiziksel, psikolojik, sosyal gelişimlerinin desteklenmesi hedeflenmektedir, madde kullanımı ve bağımlılıklarla ilgili doğru zannedilen yanlışlara dikkat çekmek amacıyla TIR  içerisinde oluşturulan eğitim modülleri ile madde bağımlılığı konusu, farklı boyutlarıyla (görsel, işitsel ve dokunsal) işlenerek; gençler ve aileler üzerinde daha etkili ve kalıcı etkiler bırakması için oluşturulan ve 4 gün boyunca Düzce'de kalacak olan Narkotik Eğitim Tır'ı bugün ilk olarak Anıtpark'ta konuşlandırıldı.

Düzce Valisi Sayın  Dr. Zülkif DAĞLI başkanlığında İl Sağlık Müdürü Op.Dr.İbrahim ÖZCAN, Kurum amirleri,basın mensupları  ve öğrencilerin  katılımıyla  ziyaret edildi.IMG_9544.JPG
IMG_9531.JPG
IMG_9534.JPG
IMG_9538.JPG

IMG_9511.JPG
IMG_9512.JPG
IMG_9519.JPG
IMG_9522.JPG