DÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DEVİR TESLİM TÖRENİ
05 Aralık 2018

Sağlık Bakanlığı tarafından Düzce İl Sağlık Müdürü olarak atanan Dr.Yasin YILMAZ İl Sağlık Müdürlüğünde gerçekleştirilen devir teslim töreniyle görevine başladı.

Dr.Yasin YILMAZ Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nde düzenlenen devir teslim töreni ile görevini    Op. Dr. İbrahim ÖZCAN'dan  devraldı.

Devir teslim törenine, İl Sağlık Müdürlüğü Başkan,Başkan yardımcıları, Uzmanlar,birim sorumluları ve çok sayıda sağlık çalışanı katıldı.

Yaklaşık 1 yıl boyunca Düzce İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Op.Dr. İbrahim ÖZCAN devir teslim töreninde makamların emanet olduğunu ve görevini gönül rahatlığıyla teslim ettiğini ifade etti, Dr.Yasin YILMAZ 'a yeni görevi için başarı temennilerinde bulunarak çiçek  takdim etti. 

Dr.Yasin YILMAZ törende 1 yıldır Düzce’de başarılı işlere imza atan ÖZCAN'a yukarıya çıkardığı Bayrağı teslim alıp yaptıkları hizmetlere yeni hizmetler katmanın çabasında olacağız. Amacımız Bakanlığımızın çalışmaları doğrultusunda Düzce’ deki sağlık hizmetlerini daha üst seviyelere taşımak olacaktır ”dedi.Düzce sağlığı adına vermiş olduğu hizmetler dolayısıyla ÖZCAN'a teşekkür ederek,  çiçek ve plaket takdim etti.


IMG_9671.JPG
IMG_9673.JPG
IMG_9676.JPG

IMG_9668.JPG