İl Sağlık Müdürümüz Dr.Yasin YILMAZ AA'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylamasına Katıldı
20 Aralık 2018

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr.Yasin YILMAZ  Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak 3 fotoğrafa oy verdi.

YILMAZ, AA'nın "haber", "yaşam" ve "spor" kategorilerinde yer alan toplam 49 fotoğrafı inceledi.

AA muhabirinden fotoğraflar hakkında bilgi alan YILMAZ,  Haber kategorisinde Ashraf AMRA'nın çektiği "Gaz Bombası Ağzına Girdi" fotoğrafına oy veren YILMAZ, yaşam kategorisinde Ömer ÜRER'in "Hüzünlü Güz Vedası", spor kategorisinde ise Burak AKBULUT'un "Karatenin Sultanları" fotoğraflarını tercih etti.

Oylama yaptığı için çok mutlu olduğunu ifade eden YILMAZ, fotoğrafların çok güzel ve birbirinden değerli olduğunu söyledi. 
Fotoğraflar arasında seçim yaparken zorlandığını aktaran YILMAZ, "Basın bizim aynamız gibi, yaptığımız tüm güzellikleri, iyilikleri kamuoyuna taşıyan birlikte çalıştığımız, meslektaşlarımız gibiler. Böyle bir yarışmaya katılmaktan dolayı gurur ve mutluluk duydum, inşallah yarışma hayırlara vesile olur." diye konuştu.

Oylamaya katılan Düzce 112 Başhekimi Dr .Elif YILMAZ Ali ATMACA'nın haber kategorisindeki "Yemin" ile yaşam kategorisindeki "Metal Boğa" fotoğrafını oyladı, spor kategorisinde ise Burak AKBULUT'un çektiği "Karatenin Sultanları"nı tercih etti.


Aa1.JPG
Aa2.JPG