Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Dr.Öğr.Üy. Semih KORKUT ve beraberindeki heyet İl Sağlık Müdürlüğümüzü Ziyaret Etmiştir
24 Ocak 2019

24/01/2019 tarihinde Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Dr.Öğr.Üy. Semih KORKUT, Acil Sağlık Hizmetleri Daire Başkanı Sayın Ali Emre ÇAĞAN ve İzleme Değerlendirme Daire Başkanı Sayın Şamil KURGUN İl Sağlık Müdürümüz Dr.Yasin YILMAZ’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunmuşlardır.

Bakanlık Yetkilileri ile yapılan görüşmede ilimizin Acil Sağlık Hizmetlerinin iyileştirilmesi çalışmaları ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmuştur.

İl Sağlık Müdürümüz Dr.Yasin YILMAZ ve İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr.Elif YILMAZ tarafından ‘‘2018 Yılı Faaliyet Raporu Değerlendirme Sunumu’’ gerçekleştirilerek ilimizin ihtiyaç ve talepleri bakanlık yetkililerimize iletilmiştir.

Akabinde İl Sağlık Müdürümüz Dr.Yasin YILMAZ ve kurum yöneticilerimizin katılımıyla Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi ve 112 Çağrı Merkezine ziyaret gerçekleştirilmiştir.