Müdürlüğümüz Koordinatörlüğünde Mart Ayı Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Toplantısı (ASKOM) Gerçekleştirilmiştir
24 Nisan 2019

24/04/2019 tarihinde İl Sağlık Müdürlüğümüz toplantı salonunda Sağlık Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Mevlüt YILDIZ başkanlığında il genelindeki acil sağlık hizmeti sunan kurum ve kuruluşlar arasındaki koordinasyon ve işbirliğini sağlamak amacıyla İl ASKOM (Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Komisyonu) toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Elif YILMAZ, İl Ambulans Servisi KKM Sor. Hekimi Dr. Selin UYSAL SAKARYA, Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Birim Sorumlusu Yusuf YILDIRIM, Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Hamid ÖZMEN, Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisten Sorumlu Başhekim Yard. Op. Dr. Volkan TEMİ, Atatürk Devlet Hastanesi Acil Tıp Uzmanı Uz.Dr. Serkan DEMİRCAN, Kaynaşlı İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Sabri AKTÜRE, Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yrd. Dr. Öğretim Üyesi Zekeriya Okan KARADUMAN, Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Başhemşiresi Nevin ŞEN, Özel Çağsu Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Zübeyir ÖZDEMİR, katılmıştır.  

Sağlık Hizmetleri Başkanlığımız koordinasyonunda gerçekleştirilen İl ASKOM toplantısında alınan kararlar ile Acil Sağlık Hizmetlerinde yürütülen sevk işlemlerinin koordinasyonun etkin bir şekilde yürütülmesi amaçlanarak vatandaşlarımıza verilen Acil Sağlık Hizmetlerinin kaliteli, ulaşılabilir ve kesintisiz bir şekilde sürdürülmesinin sağlandığı kaydedilmiştir. 

WhatsApp Image 2019-04-24 at 16.51.08.jpeg
WhatsApp Image 2019-04-24 at 16.51.09.jpeg