“BİLEN UNUTUR, KİTAP UNUTMAZ. KARDEŞİNE BİR KİTAP HEDİYEN OLSUN, O DA SENİ UNUTMASIN.” SLOGANIYLA BAŞLATILAN KİTAP TOPLAMA KAMPANYAMIZ YOĞUN İLGİ İLE DEVAM EDİYOR.
25 Şubat 2020

   Sayın Valimiz Dr. Zülkif DAĞLI’nın koordinasyonuyla hayat boyu öğrenme faaliyetleri kapsamında Düzce İl Sağlık Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle “Bilen unutur, kitap unutmaz. Kardeşine bir kitap hediyen olsun, o da seni unutmasın.”  sloganıyla başlatılan kitap toplama kampanyası yoğun ilgi ile devam ediyor.

   İl Sağlık Müdürümüz Dr.Yasin YILMAZ kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada; kitap toplama kampanyamızın duyurulmasının ardından duyarlı kurum çalışanı ve özellikle gençlerimiz okudukları kitapları köy okullarındaki kardeşlerine ulaşılması için ilimizdeki kitap toplama kutularına yoğun bir şekilde getirmeye başladığını belirterek biliyoruz ki bilgiye ulaşmanın en kolay yolu kitaptır, Ben inanıyorum ki vatandaşlarımız gün geçtikçe kampanyaya desteklerini arttırarak devam edecekler, kampanyamıza destek olan tüm hemşerilerime ve personellerimize teşekkür ediyorum ve kitap göndermek isteyenleri kitap toplama kutularına kitapları ile bekliyoruz.'' dedi.

IMG_4119.JPG
IMG_4120.JPG