E-imza (Nitelikli Elektronik Sertifika) Yenileme İşlemleri
09 Mart 2021

     Aile Hekimlerimizin resmi işlemlerde kullanmakta oldukları Elektronik imzalardan ilk başvuru ile temin edilen Nitelikli Elektronik Sertifikaların geçerlilik süresinin dolmasına az bir süre kaldığından iş ve işlemlerde aksaklıklara neden olmaması için yenileme başvurularının yapılması gerekmektedir. Yenileme işleminin nasıl yapılacağı ile ilgili ayrıntılı dokümana http://eimza.saglik.gov.tr/TR,1827/elektronik-imzamin-suresi-bitmek-uzere-ne-yapmaliyim.html adresinden erişilebilmektedir. 
 
  Aile Hekimlerimizin yukarıdaki linkte gösterilen şekilde aldıkları başvuru formlarını Banka ödeme dekontlarıyla beraber ( Ödemeler Aşağıdaki Hesap Numaramıza Yapılacaktır ) İl Sağlık Müdürlüğümüz Bilgi İşlem Biriminde görev yapmakta olan Yasin UÇAR'a  teslim etmeleri gerekmektedir.Güncel Sertifika yenileme ücreti ve ilk başvuru ücretlerine  BURADAN Ulaşabilirsiniz. 


NOT :
Ödemelerinizi gerçekleştirmeden önce Güncel Fiyat Listesini kontrol ediniz.Eksik yatırılan ücretler daha sonra kişilerden tekrar temin edilecektir.

DÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
T.C HALK BANKASI

Düzce Şubesi Hesap No:
TR33 0001 2009 3270 0005 0000 71

Vergi No:
7390312024                                                              peşin olarak yatırılması gerekmektedir...