Düzce Tıbbi Onkoloji Polikliniği Ve Ayaktan Kemoterapi Merkezi Açıldı
15 Mayıs 2018

İlimizde Kanser Tedavisi gören onkoloji hastalarımızın çevre illere gitmek zorunda kalmadan tedavi süreçlerini medikal onkoloji eşliğinde gerçekleştirilmesi amacıyla Düzce Atatürk Devlet Hastanesi bünyesinde ilk Kemoterapi ünitemiz hasta kabulüne başlamıştır.  

Açılışa Düzce İl Sağlık Müdürümüz Op.Dr.İbrahim ÖZCAN'nın yanı sıra Kamu Hastaneleri Başkanı Op.Dr.Ahmet ZENGİN, Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Bülent GÜLERKAYA, Tıbbi Onkoloji Uzmanı Dr. Yasemin BAKKAL TEMİ, Sağlık yöneticileri,çalışanlar ve basın mensupları katılmıştır.

Düzce İl Sağlık Müdürü Op.Dr.İbrahim ÖZCAN "Son dönemlerde ülkemizde ve ilimizde sağlık alanında çok güzel gelişmeler yaşanmaktadır. İl Sağlık Müdürlüğü olarak ilimizde yürüttüğümüz sağlık hizmetlerimiz ve sağlık yatırımlarımız halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda hızla devam etmektedir. Açılışını yaptığımız; bu ünitede yaklaşık 4-5 aydır tıbbi onkoloji uzmanımız tarafından hastalarımıza kemoterapi tedavi hizmeti sunulduğunu, Müdürlük olarak amacımız halkımıza kaliteli ve yerinde sağlık hizmeti vermek olduğunun belirtti.

Düzce Atatürk Devlet Hastanemizde Medikal Onkoloji Uzmanı olarak görev yapan Uz.Dr.Yasemin BAKKAL TEMİ“Hastanemizde kemoterapi ünitesinin açılışını yaptıklarını, bu üniteyle hastalarımızın tedavilerini burada takip edip kemoterapi seanslarını burada uygulayabildiklerini belirtti.  


IMG_7781.JPG

IMG_7777.JPG

IMG_7775.JPG

IMG_7754.JPG

IMG_7760.JPG

IMG_7752.JPG

IMG_7758.JPG